Onze 5 favorieten uit de nieuwe collectie van De Eekhoorn experience center

Geschreven door:

Sofie

Er zijn regels zolang je hart maar een sprongetje maakt van alles wat je koopt. Gek op kleur en design statements. Co-founder van The Home Style Club

Wist je dat je in het Experience Center van De Eekhoorn naast de verschillende stijlstudio’s ook het Basiclabel huis kunt bekijken? Daarnaast verwerkt Basiclabel als dealer van De Eekhoorn Dutch Furniture de bestellingen die via de app of in het Experience Center worden geplaatst. Iedere collectie mogen wij met onze club als eerste alle nieuwe pareltjes bekijken. Natuurlijk is liefde op het eerste gezicht dan ook niet uitgesloten. Benieuwd welke favorieten er met de Stijliconen mee naar huis gingen? Je leest het hier. 

Van banken, tv-meubels, kasten, fauteuils, tafels, accessoires en ga zo maar door. Het is allemaal te vinden online bij Basiclabel en voor de ultieme shopbeleving in De Eekhoorn Experience Center. Heb jij geen zin om uren te scrollen maar wil je meteen zien welke top 5 er met ons mee naar huis ging? Wie weet word jij ook stapelverliefd op één van deze toppers.

Bodi 2-zits bank

Gezien bij Mindy @mindyschoor

Deze Bodi 2-zits bank van het merk WOOOD is exclusief verkrijgbaar bij Basiclabel en De Eekhoorn Experience Center. Door de speelse poten krijgt de bank zijn eigen karakter. De bank heeft vriendelijke vormen en een comfortabele zit. De Bodi is bekleed met chestnut kleurige, kortpolig velvet. Deze stof is geschikt voor intensief gebruik, dankzijde de Martindale van 90.000. 

Lees ook: met deze musthaves haal je direct het voorjaar in huis

Lenny fauteuil

Onderweg naar Sofie @sofiedekruijff

Go&Dare! Deze Lenny fauteuil heeft een uniek en oogstrelend design. Lenny komt uit de collectie van het merk WOOOD Exclusive en is uitgevoerd in een prachtige, grove velvet stof. De royale zitting is zeer comfortabel en opvallend door de matte glans van het grove velvet. Het is geen geheim: Lenny steelt de show in jouw interieur!

Basu serie

Onderweg naar Sofie @sofiedekruijff

Zoek je opbergruimte met een stijlvolle uitstraling? Dan zoek je dressoir Basu! Basu komt uit de collectie van het merk WOOOD Exclusive en is gemaakt van FSC-gecertificeerd grenenhout in een matte natuur mud tint. Basu valt op door zijn speelse lijnenspel, natuurtinten en tijdloze Scandinavische design. Wat helemaal leuk is aan de Basu serie is dat je een optiepakket kunt aanschaffen! Zo maak je van Basu een heel ander dressoir door er een betonlook bovenzijde bekleding op te leggen. Het bovenblad is gemaakt van concrete decor.

basic label vtwonen outdoor

Sit On Air

Gezien bij Manieke @manieke

Super handig! Deze Sit On Air opblaasbare fauteuil uit de collectie van vtwonen. De fauteuil is namelijk zeer compact op te bergen, snel op te blazen en heeft een ongelofelijk trendy uitstraling en beachy vibe. De outdoor stof van deze fauteuil is gemaakt van 100% polyester en is waterafstotend. Dus ga je een dagje naar het strand of heb je gewoon beperkte ruimte in de tuin? Even opblazen en je hebt er zo een volwaardige fauteuil bij! 

basic label daily kast

Daily kastenserie

Gezien bij Sanne @enstijl

Ben je op zoek naar een kast die zich aanpast naar jouw wensen? Dan kun je stoppen met zoeken want deze kastenserie Daily uit de collectie van het merk vtwonen doet zijn naam eer aan. Daily is dé perfecte opbergoplossing voor jouw dagelijkse routine. Gebruik Daily als stijlvolle kledingkast in de slaapkamer, als compacte schoenenkast in de hal, als trendy servieskast in de eetkamer of als tijdloos dressoir in de zitkamer. Kies voor smal en hoog, breed en laag, smal en laag of breed en hoog, Daily zorgt voor een perfect passende opbergruimte in jouw woonruimte. De Daily Closet is gemaakt van FSC gecertificeerd grenenhout afgewerkt in de trendkleur dakargrau en beschikt over een handig push-to-open systeem bij de kastdeuren.

Lees ook: shop in stijl van ons kantoor

Sofie

Meet the author: Sofie

Interieur is al zolang ik weet één van mijn grootste passies en ik ben altijd op de hoogte van de nieuwste trends. Als Co-founder van The Home Style Club is het mijn missie om een mooi interieur voor iedereen haalbaar te maken. Van studentenkamer tot villa kun je met mijn stijladviezen uit de voeten. Mijn interieur is een mix van wat duurdere design items en super betaalbare meubels en accessoires. Ik ben gek op het speuren naar bijzondere items die een echt statement maken en het interieur persoonlijkheid geven. Bekijk welke stijladviezen ik aanbied of lees mijn inspirerende blog.

Zolang je het kleurenpalet gebruikt voor het uitkiezen van meubels en accessoires, kun je bijna niet mis gaan. Zorg dat deze kleuren gespreid door de ruimte terugkomen.

Join the club for endless inspiration & freebies

0
    0
    Winkelwagen
    Je winkelwagen is leegTerug naar de shop